Mój stan

Oferta - PZU Kraków

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej agencji. Składa się na nią ponad sto produktów ubezpieczeniowych proponowanych przez Grupę PZU. Wobec tego poniżej przedstawiamy jedynie te, które cieszą się największym Państwa zainteresowaniem. Niemniej jednak w przypadku zainteresowania jakimkolwiek innym, nie wymienionym w tym miejscu ubezpieczeniem, prosimy o kontakt, a na pewno doradzimy Państwu odpowiedni produkt, z przyjemnością odpowiadając na każde pytanie.

Ubezpieczenia komunikacyjne 

  • Ubezpieczenie OC - honorujemy zniżki z innych towarzystw na oświadczenie
  • Ubezpieczenie AC - honorujemy zniżki z innych towarzystw na oświadczenie
  • Ubezpieczenie Minicasco
  • Ubezpieczenie NNW
  • Ubezpieczenie NNW Max
  • Ubezpieczenie PZU AutoPomoc
  • Ubezpieczenie PZU AutoSzyba

Jasne, przejrzyste reguły oraz błyskawiczna likwidacja szkód, to podstawowe, ale nie jedyne zalety proponowanych przez nas ubezpieczeń komunikacyjnych. Wykupując którekolwiek z pojedynczych produktów lub też cały pakiet zyskujecie Państwo wsparcie oraz pomoc w trudnych sytuacjach mogących pojawić się na drodze.

Ubezpieczenia Majątkowe

  • Ubezpieczenie Domu
  • Ubezpieczenie Mieszkania
  • Ubezpieczenie Firmy 

Każdy kto posiada dom lub mieszkanie i nie chce martwić się, że może stracić dobytek całego życia na skutek zalania czy pożaru powinien skorzystać z oferowanych ubezpieczeń majątkowych, pozwalających zabezpieczyć zarówno mienie jaki siebie oraz bliskich, a nawet zwierzęta domowe.

Ubezpieczenia wypadkowe

Ubezpieczenie gwarantujące zwrot – w ramach polisy- poniesionych wydatków na skutek nieszczęśliwego wypadku, bez względu na okoliczności, czas i miejsce zdarzenia.

Ubezpieczenia dla firm

Bez względu na to czy prowadzicie Państwo duże, średnie czy małe przedsiębiorstwo do osiągnięcia sukcesu niezbędne jest zagwarantowanie bezpiecznego funkcjonowania firmy. Wybierają ubezpieczenia dla firm z naszej oferty zyskujecie właśnie taką gwarancję.

Ubezpieczenia w podróży

Wakacje to upragniona chwila wymarzonego odpoczynku, dlatego warto zadbać o ubezpieczenie w trakcie urlopu, aby nie martwić się o bagaż, możliwe uszczerbki na zdrowiu czy nieprzewidziane koszty.


grupa pzu


Treść podanych na stronie informacji nie zastępuje ogólnych warunków ubezpieczenia. Niniejsze propozycje ubezpieczeń nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Mają one charakter wyłącznie informacyjny.

Wyszukaj
Aktualności
Formy płatności

Akceptujemy formy płatności: gotówka, przelew bankowy oraz karta płatnicza

Dla rowerzystów Bezpieczny Rowerzysta

"Bezpieczny Rowerzysta" jest pakietem obejmującym ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, bagażu podróżnego i casco roweru

12.06.2013
Więcej >
Masz dom? Masz obowiązki
O czym właściciel domu wiedzieć powinien
07.12.2012
Więcej >
Zniżka AC za Zniżkę OC

Od 1 lipca 2012r. długo wyczekiwana promocja!

04.06.2012
Więcej >
Auto zastępcze na cały czas naprawy
Opcja PZU Auto Non Stop – pełna obsługa serwisowa w przypadku szkody z AC
23.05.2012
Więcej >
PZU Ochrona Zniżek OC AC
Długo pracujesz na zniżki, szybko tracisz w razie kolizji. Zabezpiecz zniżki wybierając dodatkową opcję Ochrona Zniżek - już od 10 zł w OC na rok. Chroń swoje zniżki. Zaoszczędzisz!
22.05.2012
Więcej >
Zniżki dla grup zawodowych
zniżki dla policjiZniżki specjalne 10% i 20% dla grup zawodowych
06.03.2012
Więcej >