Mój stan

Agent PZU Kraków, ubezpieczenia

Witam Cię,

jeśli szukasz dobrego doradcy ubezpieczeń, a nie tylko kasy wpłat, to trafiłeś pod dobry adres. Doradcy w naszych placówkach są najlepszymi agentami PZU. Wieloletnie doświadczenie licencjonowanego doradcy może być gwarantem, że Twój majątek i życie będzie otoczone najlepszą opieką. Szukasz wszechstronnego agenta? Nasi agenci znają każdy produkt będący w ofercie PZU. 

Zapraszamy do skorzystania z ubezpieczeń PZU. W naszym oddziale przy ul. Pilotów:

- ubezpieczysz dom, samochód, mieszkanie oraz firmę

- bezpiecznie zainwestujesz pieniądze

- zadbasz o swoją przyszłość, kupując produkt emerytalny

- ubezpieczysz się na czas podróży

- zadbasz o bliskich, wybierając polisę na życie.

W jednym miejscu załatwisz wszystkie sprawy związane ze swoimi ubezpieczeniami. Skorzystaj z pomocy naszych profesjonalnych doradców. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy PZU. Działamy również w terenie na obszarze Krakowa. Posiadamy doświadczenie, poświadczone licznymi wyróżnieniami. Realizujemy Państwa oczekiwania i rozwiązujmy problemy związane z ubezpieczeniami. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie. Nasza oferta obejmuje wszelkie rodzaje ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych jak i na życie, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Tysiące zadowolonych klientów świadczą o solidności działania naszego oddziału. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach dbając o utrzymanie najwyższego poziomu naszych kwalifikacji.

Chętnie pomożemy w wyborze właściwego wariantu i zapewnimy Państwu kompleksową ochronę ubezpieczeniową, obejmującą:

Pragniemy podkreślić, iż jako największy i najstarszy zakład ubezpieczeń w Polsce posiadamy stabilną pozycję na rynku ubezpieczeniowym, zapewniamy wszechstronną ochronę, szybką likwidację szkód oraz pełną dyspozycyjność naszych pracowników.

Zachęcamy do kontaktu i spotkania w oddziale PZU - Kraków, ul. Pilotów 10 (parter Pilot Tower) oraz w Agencji PZU SA Kraków os. Szklane Domy 1.

 

Wyszukaj
Aktualności
Formy płatności

Akceptujemy formy płatności: gotówka, przelew bankowy oraz karta płatnicza

Dla rowerzystów Bezpieczny Rowerzysta

"Bezpieczny Rowerzysta" jest pakietem obejmującym ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, bagażu podróżnego i casco roweru

12.06.2013
Więcej >
Masz dom? Masz obowiązki
O czym właściciel domu wiedzieć powinien
07.12.2012
Więcej >
Zniżka AC za Zniżkę OC

Od 1 lipca 2012r. długo wyczekiwana promocja!

04.06.2012
Więcej >
Auto zastępcze na cały czas naprawy
Opcja PZU Auto Non Stop – pełna obsługa serwisowa w przypadku szkody z AC
23.05.2012
Więcej >
PZU Ochrona Zniżek OC AC
Długo pracujesz na zniżki, szybko tracisz w razie kolizji. Zabezpiecz zniżki wybierając dodatkową opcję Ochrona Zniżek - już od 10 zł w OC na rok. Chroń swoje zniżki. Zaoszczędzisz!
22.05.2012
Więcej >
Zniżki dla grup zawodowych
zniżki dla policjiZniżki specjalne 10% i 20% dla grup zawodowych
06.03.2012
Więcej >